Turniej siatkówki z okazji Dnia Niepodległości

14 sierpnia w sobotę odbył się turniej siatkówki damskiej z okazji dnia niepodległości. Nasze zawodniczki z gimnazjum nr 13 po komplecie zwycięstw zdobyły 1 miejsce w turnieju. MVP turnieju została również zawodniczka z „Trzynastki” Natalia Baranowska. Gratulujemy i dziękujemy wszystkim zawodnikom.

Najlepiej atakujące oraz zagrywające zawodniczki ze wszystkim drużyn zostały nagrodzone upominkami zasponsorowanymi przez „FM Group Andrzej Honisz„.

Miejsce Drużyna
1 UKS „Trzynastka”
2 Gimnazjum nr 24
3 Gimnazjum nr 2

Podsumowanie mistrzostw Polski w JUDO

W  dniach 3-4 października 2015 odbyły  się  Mistrzostwa  Polski w  Judo  Młodzików  i Młodziczek w  Bochni.   W   Mistrzostwach  Polski  wzieło  udział troje  zawodników z klubu  UKS  Trzynastka  Zabrze.
Damian  Liniarski  w kategorii wagowej  42 kg , Karolina  Dyrszlag  w  kategorii  wagowej 44 kg  i  Dominika  Batko  w  kategorii   wagowej 48 kg.  Serdecznie  gratulujemy  Damianowi  Liniarskiemu  który  zajął  III   miejsce  i zdobył  brązowy  medal co jest pierwszym tak  dużym  osiągnięciem  w  Mistrzostwach  Polski  w   Judo  dla  klubu  UKS  Trzynastka  Zabrze.  Na dużą  pochwałę  zasługuje  również  wynik Karoliny  Dyrszlag  która  zajęła  VII  punktowane  miejsce.  Wszystkim   zawodnikom  oraz  trenerowi Romanowi  Druzic   gratulujemy  i  życzymy   kolejnych spektakularnych sukcesów.

No to ruszamy z nowym rokiem szkolnym

Rusza kolejny rok szkolny. Treningi zostaną wznowione w najbliższym czasie. Uczniowie klas pierwszych którzy chcą rozpocząć treningi w klubie proszę o zgłaszanie się do pana Jacka Siedleckiego. Wszystkim uczniom życzymy wiele sukcesów sportowych oraz dobrych wyników w nauce w nowym roku szkolnym :)

Sukcesy Karoliny 1 półrocze 2015

Dorobek naszej zawodniczki judo Karoliny Dyrszlag po pierwszej połowie roku 2015 jest wielce imponujący:

19.10.2014 - VII miejsce - Ranking Grand Prix Judo Mysłowice
18.01.2015 - I miejsce - Turniej Judo Sosnowiec
24.01.2015 - I miejsce - Grand Prix Mysłowice
08.03.2015 - I miejsce - Grand Prix Mysłowice
21.03.2015 - I miejsce - Turniej Judo Sosnowiec
12.04.2015 - I miejsce - Grand Prix Mysłowice
31.05.2015 - III miejsce - Miedzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek Judo Bytom
13-14.06.2015 - III miejsce - Międzynarodowy turniej Judo w kopalni soli Bochnia

Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy :)

Silesiaman 2015 Gliwice

W niedzielę 14 czerwca Sekretarz naszego klubu oraz administrator strony internetowej wziął udział w zawodach triathlonowych na dystansie 1/8 Iron Man (450m pływanie; 22,5km jazdy rowerem; 5,5km biegu) kończąc wyścig z czasem 1h 29min 53s. Gratulujemy.

silesiaman13

3 miejsce Karoliny

W ostatni weekend 13-14 czerwca nasza zawodniczka judo Karolina sięgnęła po 3 miejsce w XVIII międzynarodowym turnieju JUDO w kopalni soli w Bochni.  Z walki o 1 miejsce wyeliminowała Ją kontuzja. Gratulujemy sukcesu i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Siatkówka, Judo !!!